נעלי כלה

tal amiel מרץ 12, 2018 אין תגובות

המומחים של בי יוניק מסבירים: כך תבחרי את נעלי הכלה המושלמות עבורך

היום הגדול והמרגש, שפותח את החיים הזוגיים, נראה באופק, וכחלק מההתארגנות וההכנות המרובות עוצרים לרגע אחד מרגש – מציאת שמלה לבנה, שתהלום את הגזרה ואת חלומותיה של הכלה ביום כלולותיה. יחד עם שמלת החלומות לא שוכחים את נעלי הכלה שיצעידו אותה אל החופה בין האורחים, מול המצלמות ועל רחבת הריקודים. בחירה של נעלי כלה מעלה מספר שאלות, החל מגובה העקבים והאם לנעול אותן לפני האירוע כדי להסתגל אליהן ועד מידת הנועזות, הסגנוןוהצבע שלהן.

לפני שמסתערים על חנויות הנעליים, חשוב לשאול את עצמנו מה בוחרים קודם – שמלה או נעליים? הרי אין דבר פשוט יותר לאישה מאשר להיכנס לחנות נעליים ולבחור עוד זוג לאוסף. כאן יאמרו רוב המומחים, שכדאי לתת קדימות לשמלה, משום שבהתאם לעיצוב, לסגנון ולאורך שלה נבחר את הנעליים המתאימות לה. אם החתונה כפרית והשמלה משתלבת בסגנון, כדאי שגם הנעליים לא ילכו רחוק מדי, ואם מדובר בחתונה בעלת אופי מודרני ומינימליסטי, כשהשמלה בקווים נקיים גם היא, הנעליים יצעדו בסגנון זה. בחרתן שמלה קצרה – לנעליים יש תפקיד חשוב בלוק הכללי, אבל אם השמלה ארוכה ונוגעת-לא נוגעת ברצפה, אף אחד לא יידע מה מסתתר מתחתיה, עד שתעלו אל החופה, אוחזות בקצות השמלה, או שתקומו לרחבת הריקודים, לריקוד הסלואו הראשון שלכם.

את גובה העקב כדאי להתאים לגובה שאליו מורגלת הכלה בשגרה. אם רוב הזמן צועדת האישה בנעליים נמוכות, ייטיבו עימה נעליים שעקביהן אינם גבוהים מדי, אולם אם ביום יום שלה היא מדדה על עקבים גבוהים, יהיה זה אך טבעי עבורה להמשיך לאירוע המשמעותי בחייה באותו קו. אגב, תמיד אפשר לגייס זוג נוסף נמוך יותר, כמו סנדלים או כפכפים בצבעים תואמים לנעלי הכלה, כדי "לרדת אל העם" ולרקוד עם האורחים עד לא ידע. כדאי לחשוב גם על תנאי השטח: אם מדובר בשדה, ים, רצפה של אבנים, משטח חלק או מחוספס, תהיה חשיבות לסוג הנעליים הנבחר ולעקבים. אף אחת הרי לא תרצה להלך עם נעלי עקב על חול שוקע ביום חתונתה או לספוג גרגירים בין האצבעות ומתחת לכפות הרגליים.

לפעמים משאת נפשה של הכלה הוא לצאת מהקופסה ולהפתיע, ואז אין ספק שהנעליים צריכות לשדר משהו שונה – החל מצבע לא שגרתי כאדום, תכלת או ורודים למיניהם ועד נעלי ערב סופר שיקיות שמותאמות לערב הכלולות.אם החלומות הינם שגרתיים ובמסלול הבטוח, הרי שהלבנים, השנהבים, הבז'ים וצבעי הגוף למיניהם יספקו כל נפש סולידית, וגם נעליים כסופות או זהובות עשויות לענות על ההגדרה.

חשוב להסתגל לנעלי הכלה טרום האירוע, כדי לבדוק אם הן לא לוחצות מדי, גדולות מדי או שמא אינן נוחות כפי שסברתן לתומכן בחנות. לעבור מסלול מרגש בן כמה שעות ולסבול מנעליים שאינן ישרתו את הכלה, עלול להרוס את החוויה או לחלופין להותיר את הכלה יחפה לאורך הערב. אבל שוב, אם החתונה מתרחשת על חוף הים, כשחלק מהקונספט הוא להרגיש את האדמה, אין מתאים מזוג רגליים חשופות שירקדו על החול ויטיילו בין האורחים.

לבסוף, כשחוזרים הביתה ומגיע הזמן לחלוץ את הנעליים המושקעות, הן נותרות בחדר או מוכנסות לארון. לכן כבר בזמן הרכישה כדאי לשקול את המשך חייהן של נעלי הכלה – אם הן חד פעמיות ומאופסנות בקופסת נעליים בארון מכאן ועד עולם, או יש כוונה להמשיך להשתמש בהן ולהפוך אותן לחלק מאוסף הנעליים שישרת אתכן באירועים הבאים. הכול תלוי בכן.

לכל נעלי הכלה של בי יוניק לחצי כאן

tal amiel

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *